Скарги та повернення

Відповідно до статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів", покупець має право обміняти товар на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором або розміром. Покупець має право на обмін товару протягом 14 днів з дня здійснення оплати. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережені його товарний вигляд і споживчі властивості.

 Якщо немає аналогічного товару на заміну, покупець має право вибору, а саме:

- придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості;

- розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару;

- здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.

Покупець має право повернути товар протягом 14 днів з дня його оплати. Розрахунок за товар відбувається на підставі його вартості, яка була встановлена під час його фактичної купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві протягом семи днів або в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше 30 днів з моменту повідомлення покупцем про бажання повернути товар.

Повернення/обмін товару здійснюється особисто в офісі RX Ukraine або за допомогою Нової Пошти за рахунок покупця.

Зверніть увагу, що товари, виготовлені за індивідуальним замовленням (зміна стандартних розмірів, порізка, шліфування тощо) поверненню та обміну не підлягають.

Команда RX-Ukraine робить все можливе, щоб описи та технічні дані продуктів/послуг, розміщених в інтернет-магазині, відповідали дійсності. Однак ми не несемо відповідальності за неправильне налаштування параметрів та властивостей продукту або його раптову зміну виробником.

вгору
Сайт працює в режимі перегляду
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl