ПРО КОМПАНІЮ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО


Елементи виробляємо на кращих верстатах, що гарантують точність та повторюваність

Всі елементи, що надходять у продаж, тестуємо під час пробного складання у відділі контролю якості

Кожен елемент ми пакуємо з особливою ретельністю, щоб уникнути пошкоджень під час транспортування

RX-UKRAINE - представник найбільшого на польському ринку, відомого в Європі та світі виробника та безпосереднього імпортера деталей із нержавіючої сталі RX-Polska. Ми займаємося перш за все виробництвом високоякісної фурнітури з нержавіючої сталі для будівництва та оформлення інтер'єру.

RX-Polska S.C. була заснована у 2012 році. Спочатку основним видом діяльності був імпорт елементів із нержавіючої сталі. У наступні роки ми розробили власне виробництво та значно збільшили асортимент пропонованої продукції, розширюючись на зовнішні ринки. У зв'язку з попитом, що зростає, було вирішено відкрити представництво компанії в Україні з головним офісом у м.Львові.

Після кількох років роботи на українському ринку RX-UKRAINE є визнаним авторитетним виробником та постачальником високоякісних аксесуарів з нержавіючої сталі для поручнів та внутрішньої обробки. У нас Ви знайдете широкий асортимент елементів для різних типів огорож - балюстрад зі скла, нержавіючої сталі, а також елементи для дерев'яних перил. Наші аксесуари з нержавіючої сталі призначені для фірм, які займаються виробництвом системних огорож, а також для клієнтів, які шукають різні елементи для балюстрад та поручнів. Балюстради компанії RX-UKRAINE можуть використовуватися як всередині, так і зовні будівель: у будинках, торгових центрах, басейнах, парках, на сходах, балконах та у багатьох інших місцях.

У нашому асортименті Ви знайдете елементи для поручнів будь-яких кольорів та розмірів. До них відносяться, зокрема, стовпчики з кріпленнями для скла та наскрізні тримачі для труб, елементи для фіксації стовпчиків, основи для перил та стовпчиків та багато іншого. Також ми пропонуємо тримачі для скла, завдяки яким можна точно та стабільно його встановити, у тому числі точкові склотримачі. Ми також спеціалізуємося на цілісних балюстрадах та склу для перил. Крім того, у нас Ви можете знайти дашки, навіси, кулі з нержавіючої сталі, заглушки, з'єднувачі, монтажні пластини, петлі, хімічні засоби, клеї та анкери.

Наша продукція відрізняється високою якістю, естетикою та точністю виготовлення, завдяки цьому ми гарантуємо її безпечне використання протягом багатьох років. Ми надаємо консультації та допомогу при виборі необхідних елементів.

За останні кілька років нам вдалося створити склад із широким вибором фурнітури з нержавіючої сталі, який оновлюється щодня для зручності наших клієнтів. А наша висококваліфікована команда менеджерів завжди готова до якісної консультації та підтримки наших клієнтів.

Наша продукція представлена в таких країнах як Норвегія, Швеція, Німеччина, Франція, Великобританія, Литва, Латвія, Естонія, Україна, Молдова, Росія.

Ми надаємо постачання по всій території України. Також Ви можете забрати товар з офісу нашої компанії, розташованому у місті Львів, або переглянути готові деталі та елементи конструкцій з нержавіючої сталі у нашому шоурумі. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо нашого виробництва або Вам необхідна буде допомога у виборі елементів, будь ласка, зв'яжіться з нами і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

Запрошуємо Вас до співпраці!

вгору
Сайт працює в режимі перегляду
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper.pl